Jak najmniej tłuszczu

Słynne diety, skuteczne lub mniej skuteczne. Wybór ogromny, zupy, papki, woda, głodówki, warzywa, owoce, nabiał czy wiele innych. Od wyboru do koloru, każdy znajdzie coś dla siebie, jednak najważniejsza w każdej próbie jest samokontrola i zapał, który często przechodzi po kilku dniach.

Dean Ornish dieta

Czy jest to sposób na odchudzanie? Oczywiście, a co więcej na nowy, zdrowy styl życia, bez zbędnych kilogramów. Nie musimy liczyć kalorii, a osoba próbująca zrzucić zbędne kilogramy zjada tylko produkty pochodzenia roślinnego, co zapewnia węglowodany złożone i błonnik pokarmowy. Dean Ornish skonstruował model niskotłuszczowy, wegetariański. Bardzo ważna cechą jest spożycie tłuszczu, które wynosi zaledwie 10% całego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Coś nowego, nadzwyczajnego, bez głodzenia się, zjadamy z umiarem to co lubimy, a także na co mamy ochotę. Byleby było zdrowe i nie posiadało w sobie zbyt wiele tłuszczu.
Wypróbuj, może Tobie uda się pozbyć niechcianego bagażu, a także zadbać o lepsze zdrowie i kondycje organizmu. Na efekt trzeba dłuższą chwilę poczekać, jednak wielu z nas zadowoli sposób na życie.

You may also like...