Zabudowa modulowa salonu

PC Market firmy Insoft więc szczególnie podatny program, zarówno dla młodszego biznesu kiedy również dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy stanowi w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju jednostki można ustawiać ją o nowe elementy. PC Market jest pomocnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez swoich klientów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim punkcie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż toż wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najprostsze ceny. Zawsze będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile bierze Ci też wpłacić pieniędzy. W jakiejkolwiek chwili program określi jaką część pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy weźmiesz z dopłat kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgody z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to rola zaledwie kilku sekund.

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najlepszych jest program PC-Market.

Zbudowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Jasny i lekki w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na ważną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest łatwy, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością widocznych na zbytu urządzeń fiskalnych, a ponadto każdego rodzaju sprzętem, jaki można zaobserwować w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.