Program komputerowy jak zaksiegowac

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w projektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest polecany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova odpowiada na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przejść z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rola na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Etap realizacji zadania może istnieć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w praktyki oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona zaletą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest podejmowana w postaci opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie wyjście dla maluchów oraz małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest kreowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ustanowiona w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą skuteczność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".